Ветерани надають допомогу службі Національної гвардії

Дата: 23.06.2016 Переглядів: 129

23 червня 2016 року відбулась офіційна передача комп’ютерної техніки Центру комплектування Національної гвардії України військовослужбовцями за контрактом (5 ноутбуків та серверне обладнання загальною вартістю до 60 тисяч гривень).

Техніку надали вербувальній службі управління кадрової роботи на благодійній основі ветерани внутрішніх військ та НГУ.

На комп’ютерах встановлена спеціальна програма, яка дозволяє значно пришвидчити роботу з тестування бажаючих вступити до лав НГУ на контрактній основі, оформлення необхідних документів та прийняття аргументованих рішень щодо придатності їх до служби в НГУ за тією чи іншою спеціальністю.

20160623_110735Голова ради Асоціації ветеранів внутрішніх військ та НГУ полковник у відставці Георгій Федорчук (член Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції) відзначив, що турботою ветеранів внутрішніх військ завжди було надання командуванню НГУ, командирам з’єднань та військових частин допомоги щодо підтримання високої готовності формування до виконання завдань за призначенням, особливо у питаннях роботи з людьми, їх психологічної та професійної підготовки.

Начальник відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, гвардії полковник у відставці Володимир Мороз привітав присутніх офіцерів центру комплектування з серйозним надбанням та подякував їм за ефективну роботу з поповнення НГУ якісними солдатами і сержантами на контрактній основі, які забезпечують міць і стійкість гвардії, надійність захисту суверенності і неподільності Вітчизни в нелегкі для України часи, а також відзначив тісну й корисну співпрацю ветеранських організацій з командуванням Національної гвардії України.

Голова ради ветеранів ГУ НГУ, полковник у відставці Георгій Даценко передав Центру книги від ветеранів у подарунок. Він побажав присутнім кандидатам у гвардійці позитивного вирішення питання про вступ до лав гвардії,  чесної і відповідальної служби в НГУ.

Начальник вербувальної служби управління кадрової роботи ГУ НГУ полковник Михайло Кардінал висловив вдячність ветеранам за надану допомогу та запевнив їх, що нинішнє покоління офіцерів, сержантів, солдатів буде гідно продовжувати славні традиції служіння Батьківщині.