Відбудеться регата “Вітрила Волі та Єдності”

Дата: 07.06.2018 Переглядів: 72

Захід відбудеться у суботу (початок 10.00 година 09.06.2018р.) на акваторії Дніпра біля Річкового вокзалу. Участь у Регаті, яка відбудеться вдруге, візьмуть більше 25 суден та близько 150 учасників. Змагання відбудуться за ініціативи Вадима Свириденка (Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, які одержали поранення, контузію, каліцтво або інше захворювання під час участі в антитерористичній операції) та ” Київського міського Крейсерського Яхт-клубу”, за підтримки Ольги Богомолець та ветеранських громадських організацій.Медіа-підтримка CHECKPOINT.
В рамках Благодійної регати організатори вирішили запровадити ще один приз, Кубок ” ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ” в підтримку ув’язненого у Російській Федерації Миколи Карпюка. Ця нагорода вручатиметься самим стійким та незламним учасникам, які своєю участю в регаті покажуть єдність та стійкість справжніх синів України .
Мета змагань – спортивна реабілітація учасників антитерористичної операції, соціальна адаптація для їх родин. Минулого року благодійна Регата об’єднала більше сотні ветеранів різних підрозділів. Позитивні відгуки та побажання бійців надихнули організаторів зробити Регату щорічним благодійним заходом.
В програмі заходу крім перегонів відбудеться невеличкий концерт, а всіх гостей і учасників пригощатимуть стравами справжньої польової кухні.