Відбулось телефонне спілкування першого заступника голови Служби Ігоря Мальцева з громадянами

Дата: 19.06.2018 Переглядів: 112

Сьогодні у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (м.Київ, вул. Інститутська, 7) перший заступник голови Служби та керівники структурних підрозділів взяли участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Також на прямій телефонній лінії була присутня молодь – учасники спільного проекту  “Державотворець” Міністерства молоді та спорту та Української академії лідерства Анна Лоза та Катерина Чульська, які проходять стажування у Службі.

Перед початком заходу о 13.40 вже за традицією проведено брифінг для представників засобів масової інформації. Цього разу на тему: “Удосконалення нормативно-правових актів – дієвий механізм забезпечення соціальних гарантій”.

Також під час брифінгу Ігор Мальцев доповів про роботу з питань запобігання і протидії  корупції  станом на червень 2018 року.

Питання громадян стосувалися соціальних пільг, допомоги учасникам АТО та їх сім’ям, пільг людям з інвалідністю внаслідок війни та пенсійного забезпечення.

На деякі звернення відразу надавались чіткі відповіді та рекомендації. Питання ж, що потребують поглибленого вивчення занотовувались присутніми для їх подальшого вирішення.