Відкриття пам’ятника Ігорю Миколайовичу Плосконосу

Дата: 10.07.2017 Переглядів: 70

Цієї суботи на території Байкового кладовища відбулось урочисте відкриття пам’ятника Героя Радянського Союзу, генерал-майора Ігора Миколайовича Плосконоса.

Участь у заході взяли близькі та родичі померлого, представники Служби, громадських об’єднань, священнослужитель та ЗМІ.

В рамках заходу перший заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев звернувся до присутніх зі словами вдячності І. М. Плосконосу за його переймання проблематикою соціального захисту ветеранів за життя.

„На моє глибоке переконання турбота про ветеранів – це справа всього суспільства, адже саме вони зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути справжніми патріотами своєї держави” – зазначив І. В. Мальцев.

Також він зауважив, що Служба сьогодні має змогу провадити свою діяльність в сфері соціального захисту ветеранів та учасників АТО, як послідовник принципів, закладених у Державному комітеті України у справах ветеранів, який очолював І. М. Плосконос.

Після відкриття пам’ятника присутні згадали яскраві епізоди біографії І. М. Плосконоса, священнослужитель провів молебень за упокій його душі.