Військово-історична конференція моряків-підводників

Дата: 22.02.2016 Переглядів: 113

19 лютого 2016 року в Київському міському Палаці ветеранів відбулася військово-історична конференція присвячена 50-ій річниці навколосвітнього підводного переходу атомних підводних лодок К-116 і К-133.

фото-2На заході були присутні ветерани-підводники Київської асоціації підводників, Всеукраїнського союзу громадських організацій ветеранів та інвалідів війни, військової служби, ВМФ та моряків підводників України, представники інших ветеранських організацій.

Під демонстрацію відео-слайдів кінохроніки про бойові будні моряків-підводників та матеріалів навколосвітнього підводного переходу атомних підводних лодок К-116 і К-133 з доповідями виступили капітан 2 рангу запасу, заст. командира з політчастини Абзонь В.В. та капітан 2 рангу запасу, заст. командира з політчастини Мальчик Г.Д.

фото-1

А також на конференції була представлена фотовиставка «Зупинись мить, ти неповторна!».
Захід було проведено під головуванням віце-президента спілки об’єднань громадян Всеукраїнського союзу громадських організацій ветеранів та інвалідів війни, військової служби, ВМФ та моряків підводників України Голованова В.В.

Від Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у заході взяла участь фахівець відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Альона Гайова (фото)