Військово-меморіальна експедиція «Міжнародна Вахта Пам’яті «Черемха-2016» («Карпати-2016»)

Дата: 06.09.2016 Переглядів: 152

Міжнародна Вахта Пам'яті3Наприкінці серпня, 2016 року в адміністративних межах смт. Косів, Верховина, Ворохта Івано-Франківської області, смт. Ясіня Закарпатської області і в районі хребта гори Кукул, Всеукраїнське громадське обєднання «Союз «Народна Пам’ять» проводило пошукову воєнно-меморіальну експедицію «Міжнародна Вахта Пам’яті «Черемха-2016» («Карпати-2016»), яка присвячена 100-річчю битви за Карпатські перевали.

Захід проводився за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в партнерстві з Івано-Франківською та Закарпатською обласними державними адміністраціями, Державною службою України з надзвичайних ситуацій.Міжнародна Вахта Пам'яті5

Під егідою ВГО «Союз «Народна Пам’ять» у пошукових роботах задіяно – АМПО «Обеліск», ПЗ «Обеліск» (м. Глухів), АДВІС «Плацдарм», ІПО «Пошук-Дніпро» (м. Дніпро), ІПО «Пошук-Дніпро» (м. Кривий Ріг), ВІК «Каховка», ЛОІПТ «Маківка-Броди», ГО «Пошук-Захід», «Волинські старожитності», та ін.

Під час експедиції проведені роботи з пошуку невідомих поховань періоду Першої світової війни, дослідження і вивчення виявлених об’єктів, ексгумація останків загиблих, урочисте поховання останків в спеціально виділених меморіальних місцях та обмін досвідом і зміцнення співпраці пошукових організацій України. Крім цього, було проведене відновлення військового цвинтарю на горі Кукул, що пов’язаний з подіями 1916 року.

Міжнародна Вахта Пам'яті2