«Військово-польовий Арт» презентували у Конотопі

Дата: 20.11.2017 Переглядів: 99

У Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О. М. Лазаревського 16 листопада відбулось відкриття виставки робіт культурно-мистецького проекту “Військово – польовий Арт”.

Головним куратором, завдяки якому виставку змогли побачити конотопці, є віце-президент Асоціації «Україна-Франція», співробітник патрульної служби поліції особливого призначення «Київ», Павло Ротар.

Унікальність виставки полягає в накладенні на артефакти, що пройшли війну, елементів українського народного мистецтва та елементів національної символіки. Культурний проект «Військово-польовий АРТ» об’єднав понад 90 митців народного та ужитково-декоративного мистецтва з 22 областей України. Серед майстрів є учасники АТО, які і зараз несуть бойове чергування в зоні бойових дій.

Організатор виставки – Павло Ротар – розповів присутнім про безцінні експонати, котрі побували в горнилі війни, але у вмілих руках народних майстрів перетворилися на витвори мистецтва, які нікого не можуть залишити байдужим.

 

 

 

 

 

 

У рамках заходу майстринями-конотопчанками: Оленою Шкуть, Світланою Іллєнко, Оленою Ракітіною та Оленою Лященко для школярів були проведені майстер-класи, під час яких діти мали змогу створити народні шедеври. Свою майстерність продемонструвала для дітей художниця з Чернігова Яна Погребнюк, провівши для гостей заходу майстер-клас по розпису гільзи та мальованок (розпис писанки на дереві).

У виконанні місцевих виконавців Миколи Таскаєва та Вікторії Ільченко прозвучав музичний подарунок – пісня «Ніколи не плач».

 

 

 

 

 

 

Конотопці і гості міста можуть подивитися на унікальну виставку у міському краєзнавчому музеї ім. О. М. Лазаревського щодня з 8.00 до 17.00 до 28 листопада.

Виставку відвідала представник Служби у Сумській області Любов Шепель.