Вітальне слово А. В. Дерев’янка з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 04.05.2017 Переглядів: 219

Дорогі ветерани! Шановні співвітчизники!

Від імені Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції прийміть щирі вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Ваш бойовий подвиг та звитяга викарбувані золотими літерами в українській історії, адже у Другій Світовій війні українці понесли найбільші втрати.

Шановні ветерани війни, ми усвідомлюємо, що без Вашого подвигу не було б сучасної України.

Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які ціною власного життя захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах. Завойована старшими поколіннями Перемога сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та спонукає йти вперед.

Дозвольте сьогодні ще раз низько вклонитись усім мужнім воїнам, які поклали своє життя за рідну землю, за мир і справедливість, і всім, хто пережив страхіття вогняних воєнних років!

Висловлюю Вам свою глибоку повагу та вдячність, і бажаю міцного здоров’я, добра, довгих років щасливого й гідного життя!

 

 

З шаною та повагою,

Голова Державної служби у справах ветеранів

війни та учасників антитерористичної операції

Артур Деревянко