Вітання до Дня Незалежності України!

Дата: 23.08.2017 Переглядів: 32

Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України!

Наша країна, наш народ в черговий раз святкує здійснення одвічної мрії багатьох поколінь українців – бути господарями на своїй прекрасній землі.

Україна постала незалежною державою, вільною серед вільних, рівною серед рівних держав світу.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність…

Нині вже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Нам є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Перш за все завжди слід пам’ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе. Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших: сіл, селищ, міст, районів, областей та усієї України!

В цей урочистий день всенародного свята щиро зичу Всім здоров’я і щастя, благополуччя і добробуту, творчих успіхів у високому служінні в ім’я слави України та її працьовитого народу.

Перший заступник

голови служби                                                                                                             Ігор Мальцев