ВІТАННЯ ГОЛОВИ СЛУЖБИ ВЕТЕРАНАМ

Дата: 05.05.2016 Переглядів: 374

Дорогі ветерани!

Від усього серця вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 71-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війни!

Сьогодні ми згадуємо подвиг тих, хто не думав про себе, а боронив рідну землю. Тих, хто не шкодуючи свого життя, врятував наступні покоління від фашистського поневолення, подарував мир та впевненість у майбутньому!

З бігом часу подвиги воїнів не стираються з пам’яті народу. Ваша мужність, сила духу та стійкість на полях боїв, ваша наполеглива та важка праця в тилу – приклад справжнього патріотизму для нащадків.

Ми завжди будемо шанувати пам’ять про мільйони загиблих в полум’ї війни українців і пишатимемося їх безсмертним подвигом. Світла пам’ять і безмежна їм вдячність. Вірю, що ніколи не забудеться їх самопожертва та військова доблесть.

Ціна Ваших подвигів по-особливому усвідомлюється нині, коли сини та доньки України захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Бажаю Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя! Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші нащадки!

Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Зі святом, дорогі ветерани!

НІКОЛИ ЗНОВУ!

Голова Державної служби України у справах ветеранів

війни та учасників антитерористичної операції

А. В. Дерев’янко