Вітання першого заступника Голови Служби Ігоря Мальцева

Дата: 15.02.2018 Переглядів: 72

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Шановні ветерани війни в Афганістані!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших “гарячих” точках планети.

Дата виведення військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 29-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

Десять років українські родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі співвітчизників так і не повернулися до рідної домівки.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих.

Бойовий досвід воїнів-інтернаціоналістів особливо став у нагоді і сьогодні,  під час виконання завдань із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Саме ви  знаєте справжню ціну війни і миру. І, як ніхто, вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Бажаємо вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров’я і довгих років життя!

Перший заступник  Голови Служби 

ІГОР МАЛЬЦЕВ