Волонтерів Київщини відзначено за патріотизм і невтомну працю

Дата: 13.10.2017 Переглядів: 82

З нагоди Дня захисника України 44 волонтерів Київщини нагородили Відзнакою Президента України

З нагоди Дня захисника України Голова Київської обласної держаної адміністрації Олександр Горган привітав сьогодні волонтерів Київщини із святом, висловив вдячність за патріотизм і невтомну працю, яка є вагомим внеском у захист територіальної цілісності нашої держави, та вручив Відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”.

У заході взяли участь представники Громадської ради при Мінсоцполітики, апарату Київської облдержадміністрації, Сектору у Київській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Під час нагородження до волонтерів звернувся командир 25-го окремого мотопіхотного батальйону “Київська Русь” радник голови  Київської облдержадміністрації Андрій Янченко, який високо оцінив надану допомогу бійцям, що так необхідна була українським воїнам особливо на початку бойових дій на Сході України.

У свою чергу волонтери подякували за високу нагороду і водночас наголосили, що вона не є особистою, а належить усім небайдужим мешканцям Київщини, які підтримували і підтримують українську армію.