Всеукраїнський захід до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України «Ті, заради кого»

Дата: 28.08.2017 Переглядів: 58

В рамках відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України 23 серпня на Контрактову площу міста Києва, приїхали з різних куточків країни діти та родини воїнів, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє в антитерористичній операції на Сході України, а також діти з Міжнародного дитячого центру “Артек”.

Всі вони, разом з присутніми на заході заступником міністра соціальної політики України Федорович Н.В. та першим заступником голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Мальцевим І. В., провели флешмоб — “Ті, заради кого”.

Своєрідний поштовх для дійства зробила Наталія Володимирівна Федорович своєю вітальною промовою до присутніх. А потім, на якийсь час простір площі наповнився віршами та піснями, на асфальті учасники заходу зробили символічні малюнки, а наприкінці флешмобу було складено шестиметровий прапор України, на знак пам’яті про загиблих та єднання українців заради щасливого майбутнього країни.

По закінченню заходу дітям родин загиблих було вручено подарункові шкільні набори до Дня знань.

Організатор заходу Громадська Спілка “Крила 8 Сотні” висловлює окрему подяку керівнику Благодійного фонду “Київміськбуд” Новохацькій Світлані Сергіївні за підтримку в організації заходу та допомогу в придбанні для дітей родин загиблих учасників АТО шкільних наборів.