Виставка- форум “Правники – суспільству”

Дата: 10.11.2017 Переглядів: 162

Міністерством юстиції України на виконання Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 “Про Всеукраїнський тиждень права”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р “Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права” спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з 04 по 10 грудня проводиться Всеукраїнський тиждень права.

Одним із основних заходів Всеукраїнського тижня права є виставка-форум “Правники – суспільству”, ідея якої полягає у залученні найвідоміших та найкращих юристів, адвокатів, фахівців з права для утвердження поваги до права через довіру до правників в Україні.

Під час виставки-форуму “Правники – суспільству” відбудуться майстер-класи відомих юристів, правові змагання, презентації провідних юридичних компаній, проведення безоплатних юридичних консультацій, виставка-продаж юридичної літератури, дружнє спілкування з відомими правниками, а також інші заходи правоосвітнього характеру.

У зв’язку з наведеним, представниками Сектору у м. Києві будуть надаватися консультації з питань, що належать до компетенції Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, під час виставки-форуму, яка проходитиме 04 – 06 грудня 2017 року з 09:00 до 18:00 в приміщенні Київської міської державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36.