Яка допомога потрібна внутрішньо переміщеним особам

Дата: 31.10.2017 Переглядів: 80

В рамках реалізації обласної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» та з метою підвищення кваліфікації спеціалістів по роботі з внутрішньо переміщеними особами, за сприяння Міністерства соціальної політики України, психолог Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби,  Ольга Гаркуша взяла участь у комплексному обласному заході «Внутрішньо переміщені особи. Адаптація,  потреби та ресурси».

Мета заходу – підвищення суспільної значимості проблемних питань внутрішньо переміщених осіб, конструктивного ставлення до їх розв’язання, поширення результативних технологій роботи з дітьми та сім’ями ВПО і створення умов співпраці та обміну досвідом між спеціалістами соціальної сфери.

Відкрила роботу круглого столу Наталія Онопрієнко-Капустіна – начальник служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації та Олександра Магурова – радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у м. Києві та Київської області. Спеціаліст Благодійного фонду «Карітас» презентувала «Організації дитячого простору» та роботу з дітьми ВПО, а спеціаліст Центру  психосоціальної реабілітації НаУКМА  поділилася досвідом роботи  «Простір дружній до дитини» з дітьми УБД та ВПО. Радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО національного рівня Дмитро Коростильов обговорив з учасниками юридичні аспекти у роботі з ВПО та ефективність співпраці з Управлінням соціального захисту населення.

На завершення була презентована соціальна гра «Переселенська блуканина», яка розроблена з метою ознайомлення  населення та представників гілок влади з проблематикою ВПО, попередження і запобігання їхній дискримінації у майбутньому.