Ювілей Національної бібліотеки України для дітей

Дата: 21.04.2017 Переглядів: 164

У приміщенні Національної бібліотеки України для дітей, яка знаходиться у м. Києві за адресою вул. Януша Корчака, 60, відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 50-річчя від дня її створення.

Участь у заході взяли представники Міністерства культури, МОЗ, МВС, Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції, профспілок, благодійних фондів, громадських об’єднань, книжкових видавництв.

В ході заходу Перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев подякував генеральному директорові Національної бібліотеки України для дітей Аллі Гордієнко за співпрацю у вихованні молодого покоління на засадах патріотизму та любові до України.

За час існування цього закладу його працівникам самовідданою працею вдалося виховати не одне покоління українців високої моралі, патріотичності і національного духу.

Служба, користуючись нагодою, подарувала бібліотеці книги, авторами та героями яких є учасники антитерористичної операції. На сторінках цих видань викладені їх історії, розповіді та спогади.

Колективу Національної бібліотеки України для дітей бажаємо здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту, щирої любові та затишку в родинних оселях. Хай майбутні роки Вашого життя будуть щедро наповнені корисними суспільними справами і людськими радощами.