Завершився національний відбір ігор нескорених

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 126

На цих вихідних відбувся завершальний етап відбору до національної збірної, яка вперше восени цього року представлятиме Україну на третіх іграх Нескорених (Invictus Games) у Торонто (Канада) – міжнародних змаганнях для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм або захворювань під час або внаслідок виконання службового обовязку.

Участь у національних змаганнях взяло 114 кандидати українського відбору, які змагалися у 6 спортивних дисциплінах, а саме: легка атлетика, велоспорт на шосе, веслуваня на тренажерах, плавання, пауерліфтинг, стрілба із лука.

Склад нашої збірної (30 спортсменів) був оголошений на відкритій сцені (вул. Хрещатик, 36) під час заключного концерту національних Ігор Нескорених. На заході були присутні представники Міністерства оборони України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства інформаційної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, громадських об’єднань учасників АТО, ЗМІ.

Під час заходу Президент України звернувся до присутніх і зазначив, що надзвичайно радий бути присутнім серед тих, хто вже у вересні цього року представлятиме Україну на міжнародних змаганнях серед військовослужбовців та ветеранів, котрі зазнали поранень під час виконання свого обов’язку.

„Українське звучання цих змагань мені імпонує більше, бо саме нескореною є наша нація, нескореним є наш народ і саме нескореною є наша держава” – сказав Петро Порошенко.

Глава держави також підтримав ініціативу щодо створення центрів психологічної реабілітації та зауважив, що спільно з трастовими фондами НАТО розробляються програми реабілітації українських воїнів, в тому числі і психологічної.

Дивиться відеорепортаж на каналі СТБ