Земельні ділянки родинам загиблих

Дата: 24.03.2016 Переглядів: 330

Постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування погодила затвердження детального плану території селища Биківня у Деснянському районі столиці. Відповідне рішення було прийняте на засіданні 22 березня, повідомляє “Українська правда. Київ”

Первинно проект детального плану території Биківні охоплював 416 га, тобто всю територію селища.

“Проте, після врахування зауважень та пропозицій від громадськості, висловлених під час обговорення проекту, площу, яку охоплює ДПТ, зменшено більше, ніж удвічі – до 176 га”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з презентованим документом, у селищі Биківня передбачено 226 земельних ділянок для сімей загиблих бійців АТО, для сімей загиблих Героїв Небесної Сотні, для воїнів-афганців та для паралімпійців – чемпіонів та призерів ХХХ літніх Олімпійських та ХІV Паралімпійських Ігор.

стб-міхнюк

Позитивно оцінює рішення членів земельної комісії і дружина загиблого Героя України Ірина Міхнюк.

Для них детальним планом території заплановано будівництво малоповерхових (3-4 поверхи) житлових будинків.

Голова комісії Олександр Міщенко запевнив, що у детальному плані території селища Биківня не передбачається вирубка 200 гектарів Биківнянського лісу.

У засіданні взяв участь головний спеціаліст сектору Дежавної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Київській області та м. Києві Володимир Примаченко.

Див. сюжет на телеканалі СТБ у програмі Вікна від 23.03.2016