Змагання з міні-футболу серед учасників АТО

Дата: 03.04.2018 Переглядів: 182

1 квітня у спортивному комплексі «Оліємпієць» м. Славутич відбулися змагання з міні-футболу серед учасників АТО з міста Славутича (дві команди) та Ріпкинського, Борзнянського, Менського районів, присвячені Всесвітньому дню здоров’я.

Ініціаторами змагань виступив центр соціально-психологічної реабілітації населення м. Славутич, що працює у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, за підтримки відділу молоді та спорту Славутицької міської ради.

На урочистому відкритті був присутній міський голова Юрій Фомічев, який привітав учасників турніру та відзначив важливість проведення таких змагань, побажав усім успіхів та перемоги. Опісля пролунали Гімни України та Славутича. Усі присутні хвилиною мовчання пом’янули воїнів, котрі віддали за Україну найдорожче – життя.

Змагання проводилися за спрощеними правилами з міні-футболу: гра в одне коло, два тайми по 10 хвилин. Всі гравці запам’яталися цікавою напруженою боротьбою в кожному зіграному поєдинку. А результати гри були такі: 1 місце посіла команда з м. Борзна; 2 місце – команда з військової частини 3041 (м. Славутич); 3 місце – команда Менського району; 4 місце – команда Ріпкинського району; 5 місце посіла команда ГО «Ветарани АТО та УБД» з м. Славутича.

Переможці та призери змагань отримали нагороди від відділу молоді та спорту Славутицької міської ради. А кращим гравцем турніру став Шостак Руслан з м. Борзна.