Зустріч членів експертної групи Служби щодо протезування (ортезування) учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості кінцівок, в Новому Році

Дата: 19.01.2016 Переглядів: 169

Ми вже повідомляли, що учасник антитерористичної операції Олег Березовський, який у важких боях, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, втратив руки, проходив процес протезування в Італії.

Йому здійснено протезування верхніх кінцівок компанією “Corpora S.u.r.l.” (Італія) за державною програмою “Забезпечення протезуванням та ортезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки та кінцівок”.

3bj7tZa5o_MКерівництво ортопедичного центру “Corpora S.u.r.l.” в цьому році вже повністю завершило протезування Олега Березовського. Для підтвердження відповідності його протезних виробів 19 січня 2016 року відбулась зустріч членів експертної групи.

Олег Березовський, який має ампутації на рівні нижньої третини передпліччя верхніх кінцівок, повідомив, що був забезпечений протезно-ортопедичними виробами підвищеної функціональності та зазначив, що ортопедичний центр “Corpora S.u.r.l.” повністю завершив його протезування.

На зустрічі з керівництвом ортопедичного центру “Corpora S.u.r.l.” члени експертної групи підтвердили відповідність протезних виробів комплектації.

Учасник антитерористичної операції Олег Березовський продемонстрував частково опановані навички користування протезно-ортопедичним виробом, зокрема, захват та утримання різних побутових предметів (ручка, папір, телефон, тощо) і розповів про загальні позитивні враження після протезування.