В Уряді зустрілись воїни-інтернаціоналісти

Дата: 17.02.2017 Переглядів: 181

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Гройсмана В. Б. з ветеранами, учасниками бойових дій на території інших держав, зокрема, в Афганістані, яка відбулася 15 лютого –  в День вшанування воїнів-інтернаціоналістів.

В адресу учасників бойових дій було висловлено чимало добрих слів і подяки за мужність, патріотизм. У зверненні очільника Уряду було відмічено, що  воїни-афганці відіграли значну роль у Революції гідності та бойових діях проти російської агресії на Донбасі. Саме Афганська 8 Сотня була однією з перших, яка стала на захист територіальної цілісності і суверенітету України.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання соціального забезпечення ветеранів, зокрема щодо законодавчих питань їхнього статусу, закупівлі автомобілів, поновлення пільг членам сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку з інвалідністю, фізичної та психологічної реабілітації, забезпечення протезуванням і житлом.

Про подію читайте на шпальтах “Урядового кур’єру” (фото)