Звернення А. В. Дерев’янка

Дата: 30.06.2017 Переглядів: 508

Шановні друзі, колеги!

Звертаюсь до своїх бойових побратимів, до учасників бойових дій, всіх, кого не минула війна та військові конфлікти, звертаюсь до керівників громадських об’єднань ветеранів та учасників АТО, народних депутатів України, до своїх колег по роботі у Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, інших державних органах.

Щиро дякую всім за спільну роботу та дієву взаємодію у справі соціального та правового захисту ветеранів війни. Висловлюю окрему подяку голові Комітету Верховної ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю Олександру Третьякову, а також народним депутатам, членам цього Комітету, Максиму Бурбаку, Юрію-Богдану Шухевичу, Євгену Рибчинському, Михайлу Гаврилюку. За останні три роки ми разом з вами вибудовували й удосконалювали систему надання соціальної допомоги захисникам України в умовах триваючої російсько-української війни.

За ці роки зроблено чимало. Фактично з нуля була розгорнута та налагоджена робота державного відомства з виконанням конкретних урядових завдань у сфері соціального захисту учасників АТО. Проведений значний обсяг роботи з удосконалення законодавчої бази, в тому числі, з надання захисникам держави статусу учасника бойових дій, інваліда війни, зокрема, і представникам добробатів. Створений і активно функціонує єдиний державний реєстр учасників АТО. Представники Служби в областях разом із громадськими об’єднаннями наполегливо працюють над покращанням соціального захисту ветеранів.

Служба відкрила шлях для складного протезування за кордоном з використанням сучасних новітніх технологій. Служба зробила вагомий крок в примиренні та об’єднанні ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів та сучасних ветеранів – воїнів АТО. Можна перераховувати і більше…

Безумовно, не все вдалося зробити так, як ми бачили. Але тільки сміливі і рішучі кроки допомагали Службі просуватись вперед. Звільняючись з державної посади, залишаю повністю дієздатний, високопрофесійний колектив, який здатний виконати найскладніші завдання Уряду.

Бажаю новому керівнику Служби плекати ветеранський рух, звертати особливу увагу на вирішення нагальних проблем ветеранів, уникаючи політичних уподобань.

З повагою,

Артур Дерев’янко