Toп новини

Дата: 14.06.2019 Переглядів: 131

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, надає соціальну, психологічну, інформаційну, навчально-просвітницьку та юридичну допомогу вразливим категоріям населення. Спектр послуг Центру поширюється й на військовослужбовців строкової служби. З цією метою практичним психологом та соціальним педагогом установи була розроблена програма «Соціально-психологічна підтримка військовослужбовців», у рамках якої 7 та 13 червня […]

Дата: 13.05.2019 Переглядів: 162

Організовуючи заходи з патріотичного виховання та популяризації здорового способу життя Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, намагається залучати волонтерів з-поміж героїв-ветеранів, чия відвертість, небайдужість і унікальний живий досвід здатні достукатися до свідомості й дорослого, і підлітка.

Дата: 26.12.2018 Переглядів: 3705

Діяльність центрів соціально-психологічної реабілітації населення, які належать до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Дата: 30.10.2018 Переглядів: 180

На запрошення районного військового комісаріату психологічна служба Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проводить індивідуальну роботу з призовниками та особами контрактної служби.

Дата: 16.10.2018 Переглядів: 147

У День Захисника України та свята Покрови команда мобільної психологічної служби Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, провела традиційну акцію «БАЖАЄМО ОДУЖАННЯ!» на підтримку бійців, які долають свої недуги у Київській обласній психоневрологічній лікарні № 2 м. Ворзель.

Дата: 05.10.2018 Переглядів: 158

У Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, стартувала чергова “осіння” Всеукраїнська школа самодопомоги.

Дата: 16.03.2018 Переглядів: 172

Березень – насичений та результативний місяць для учасників Школи рукопашного бою «Фенікс» Бородянського центру СПР, що працює у сфері управління Служби. Практично щотижня наші юні бійці на татамі різних рівнів доводять свою спортивну першість та демонструють незламний патріотичний запал. Свої перемоги вони присвячують Дню добровольця.

Дата: 13.03.2018 Переглядів: 185

18 років Клубу ветеранів «Полуднева світлиця» відзначили цьогоріч у Бородянському центрі СПР, що працює у сфері управління Служби, яскравим святковим заходом, запросивши соратників із ветеранських громадських організацій Бородянщини, представників влади, вірних партнерів та надійних благодійників.

Дата: 13.03.2018 Переглядів: 136

Мобільна психологічна служба Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби,  у 2018 році продовжила активну роботу на виїзді. Нові акценти цього напрямку продиктовані проблемами зростання рівня агресії та насильства у спільноті.

Дата: 28.02.2018 Переглядів: 186

Гострі проблеми родин із дітьми, які потребують інклюзивної освіти, – а серед них, на жаль, є й сім’ї учасників АТО та інших наших цільових категорій –  батькам не під силу долати самотужки. Психологічна, соціальна, юридична та інформаційна служби Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, готові надавати допомогу представникам даної цільової […]