Безкоштовна психологічна реабілітація

Дата: 21.06.2017 Переглядів: 2

Адміністрація комунального некомерційного підприємства “Консультативно-діагностичний центр” Голосіївського району міста  Києва  поінформувала Службу, що на базі КНП “КДЦ” Голосіївського району створено кабінет медико-психологічної допомоги для учасників антитерористичної операції. Консультації проводить лікар-психолог Вахтенков М. Ю.

Дата: 11.04.2017 Переглядів: 4103

З моменту отримання відповідного статусу учасник АТО набуває право на безкоштовну послугу з психологічної реабілітації. Для отримання такої послуги необхідно звернутися до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

Дата: 20.03.2017 Переглядів: 26

З нагоди 3-ї річниці заснування Національної Гвардії України з 14 по  17 березня пройшов тиждень відкритих дверей у військової частини № 3041. У  рамках співпраці та патріотичного виховання молоді Соціально-психологічним центром м. Славутич, що працює у сфері управління Служби, були організовані екскурсії старшокласників міста до військової частини.

Дата: 15.03.2017 Переглядів: 27

14 березня у рамках співпраці Соціально-психологічного центру м. Славутич, що знаходиться у сфері управління Служби, з центром зайнятості пройшла зустріч  учасників АТО та психолога центру. На зустрічі учасникам було представлено інформацію щодо послуг центру, презентація нового випуску інформаційного вісника правової та психологічної підтримки, проведено тренінгове заняття з розвитку навичок позитивного мислення, метою якого є формування […]

Дата: 14.03.2017 Переглядів: 36

3 березня психологом Ольгою Мельник було проведено семінар для працівників Соціально-психологічного центру м.Славутич  на тему: «Використання метафоро-асоціативних карт (МАК-карти) «Подолання» у роботі із посттравматичним синдромом, страхами, фобіями та іншими травматичними ситуаціями».

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 119

10 лютого у Соціально-психологічному центрі м. Славутич, який належить до сфери управління Служби, вийшов перший номер «Вісника правової та психологічної допомоги учасникам АТО».

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 20

Представники різних поколінь – воїни-інтернаціоналісти і учасники АТО разом із ветеранами Великої Вітчизняної, керівниками району, депутатським корпусом та громадою Бородянщини зібралися сьогодні біля Меморіалу «Чорний тюльпан» поблизу Бородянського центру СПР, аби відзначити 28-му річницю виводу радянських військ з Афганістану.

Дата: 14.02.2017 Переглядів: 24

У Бородянському соціально-психологічному центрі, який належить до сфери управління Служби, відбулося заняття з основ фінансової грамотності для учасників АТО та їхніх родин. Різні злободенні життєві аспекти, які були підняті учасниками зустрічі, показали актуальність тематики і перспективи даного напрямку роботи.

Дата: 14.02.2017 Переглядів: 24

13.02.17 р. в актовому залі Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації, що у підпорядкуванні Державної  служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, відбувся  обласний шаховий турнір серед ветеранів, присвячений  28-й річниці виведення військ колишнього  СРСР з Афганістану та  вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 13.02.2017 Переглядів: 29

Колектив Бородянського соціально-психологічного центру, що знаходяться у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, продовжує збір гуманітарного вантажу для постраждалих жителів Авдіївки, залучаючи до благодійної справи партнерів і учасників АТО.