Toп новини

Дата: 20.09.2018 Переглядів: 18

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Служби, наполегливо працює над тим, щоб зробити приміщення Центру більш доступним та дружнім до осіб з інвалідністю, людей похилого віку, інших категорій, що належать до маломобільних груп.

Дата: 18.09.2018 Переглядів: 67

Просвітницький захід патріотично-виховного та психологічного спрямування для дітей учасників АТО, вимушених переселенців та інших цільових категорій провів Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, в межах акції всеукраїнської солідарності, приуроченої  до Міжнародного дня миру.

Дата: 18.09.2018 Переглядів: 12

13 вересня у м. Житомирі відбувся тренінг на тему: «Виявлення постраждалих осіб від торгівлі людьми» в рамках Проекту щодо поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.

Дата: 17.09.2018 Переглядів: 16

15 вересня 2018 року спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, взяли участь у святкуванні дня сіл Віти-Поштової та Юрівки. Фахівці Центру активно спілкувалися з селянами, інформували їх про свою діяльність, запрошували брати участь у заходах, роботі клубів та терапевтичних груп.

Дата: 14.09.2018 Переглядів: 44

Інформуємо про проведення курсу з психологічної травми, створеного канадським доктором українського походження, специалiстом з травми, акредитованим канадською спiлкою ветеранiв — Дарією Шевчук.  Цей курс був спеціально розроблений для психологів. Він розширить розуміння психолога про психологічну травму, зосередивши увагу на відмінностях між дитячою травмою та травмою у дорослому віці. Мета курсу — обговорення цільового лікування травми […]

Дата: 27.07.2018 Переглядів: 24

Спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (ЦСПР), який належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, взяли участь у психологічному супроводі сімейного відпочинку учасників АТО на одеському узбережжі.

Дата: 18.07.2018 Переглядів: 75

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 12 липня організовано зустріч з працівниками Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) на базі  Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені,  який належить до сфери управління Служби. Центральний орган виконавчої влади представляла головний спеціаліст відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Юлія […]

Дата: 11.07.2018 Переглядів: 176

Програма «Підтримка здоров’я учасників АТО та ветеранів», що  об’єднала в собі різні форми роботи в оздоровчому комплексі фізичної реабілітації Бородянського ЦСПР, який належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, поширила свій вплив на представників цільових груп із особливими потребами.

Дата: 06.07.2018 Переглядів: 39

Один з провідних напрямків роботи Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, з учасниками АТО – це інформаційно-просвітницька діяльність. З цією метою проводиться соціальне консультування (допомога у вирішенні соціальних питань учасників АТО та членів їх сімей), працює мобільний консульт-пункт з метою виїздів у села спільно з фахівцями Центру зайнятості і Бюро […]

Дата: 05.07.2018 Переглядів: 33

Мобільна психологічна група  Соціально-психологічного центру  м. Славутич, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  4 липня відвідала селище Любеч Ріпкинського району Чернігівської області.