Toп новини

Дата: 21.01.2019 Переглядів: 17

Напередодні Дня Соборності України в Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, у рамках програми «Разом – ми сила» відбулася зустріч-діалог з учасниками АТО, яку підготувала й провела соціальний педагог Центру Ірина Паламарчук.

Дата: 18.01.2019 Переглядів: 15

17 січня на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась дискусійна зустріч у рамках пілотного проекту “European experience: правові аспекти працевлаштування від А до Я”.

Дата: 17.01.2019 Переглядів: 77

Базовий тренінг «Лікування наслідків травм, жорстокого поводження та депривації» для психологів Медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України, які допомагають у реабілітації ветеранам та учасникам АТО/ООС, провів спеціаліст Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, Олександр Старовойтенко.

Дата: 17.01.2019 Переглядів: 13

У січні 2019 року виповнюється рік від створення Клубу дружин ветеранів «Крилаті» при Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби. Протягом року жінки збиралися щомісяця. Окрім цього, проводилися робочі зустрічі, відбувалося дружнє спілкування за межами ЦСПР, виїзди на природу, екскурсії, спільні заходи з громадським об’єднанням «Дружини України», участь у заходах ЦСПР.

Дата: 26.12.2018 Переглядів: 41

22 грудня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проведено свято для дітей учасників АТО, організоване фахівцями із соціальної роботи. Ці діти мають зростати з розумінням того, що їхні батьки не просто Герої – мужні, відважні воїни, а найкращі […]

Дата: 21.12.2018 Переглядів: 31

18 грудня у Соціально-психологічному центрі м. Славутич, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбулась святкова зустріч працівників центру із сім’ями учасників АТО, щоб підвести підсумки року.

Дата: 12.12.2018 Переглядів: 47

11 грудня Іванківщина вшанувала пам’ять військовослужбовця Олега Габорака, який загинув 11 грудня 2015 року під час виконання службових обов’язків в ході проведення антитерористичної операції на сході України.  Три роки минуло, як мати втратила сина – сина, якому було лише 18 …

Дата: 11.12.2018 Переглядів: 46

6 грудня в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась святкова зустріч до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України за участі ветеранів АТО, волонтерів, представників Боярської міськради, громадських діячів, жителів міста.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 31

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проведено засідання круглого столу на тему: «Як учаснику АТО реалізувати своє право на землю». Цей захід став своєрідним завершенням акції «Підтримай бійця», яка проходила за ініціативи громадської організації «Учасники бойових дій АТО».

Дата: 06.12.2018 Переглядів: 51

Багато років поспіль Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, наприкінці року розпочинає низку благодійних акцій на користь тих, хто наразі найбільше потребує нашої уваги й турботи.