Новини

Дата: 19.04.2018 Переглядів: 7

19 квітня 2018 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, відбулась робоча зустріч спеціалістів ЦСПР та ветеранів.

Дата: 13.04.2018 Переглядів: 11

Спільно з Іванківським осередком ВГО «Яворина» фахівцями  центру соціально-психологічно реабілітації населення смт Іванків, що працює у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, було проведено засідання «круглого столу», на якому обговорювалися  питання майбутньої співпраці та безпосередньо – проведення свята дня матерів учасників АТО.

Дата: 13.04.2018 Переглядів: 14

Створення музею в Іванківському центрі соціально-психологічно реабілітації населення, що працює у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, стало справою, спільною для всіх. Найменші, маючи досвід, долучилися до плетіння маскувальних сіток.

Дата: 13.04.2018 Переглядів: 94

Актуальний інформаційно-профілактичний захід з питань протипожежної безпеки 11 квітня організував Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, для партнерських організацій, запросивши фахівців-рятувальників районного відділу з надзвичайних ситуацій.

Дата: 12.04.2018 Переглядів: 15

12 квітня спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, спільно з Іванківським районним центром зайнятості здійснили виїзд у с. Обуховичі Київської області.

Дата: 11.04.2018 Переглядів: 27

Уряд вніс зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України. Рішенням поширено на постраждалих учасників Революції Гідності ряд порядків використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації.

Дата: 11.04.2018 Переглядів: 15

У вівторок, 10 квітня, у Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби,  фахівець із соціальної роботи Анна  Саченко провела тренінг «Позитивний образ  «Я».

Дата: 06.04.2018 Переглядів: 12

5-6 квітня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення  м. Коростень, який працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, фахівець із соціальної роботи Центру Марина Нестерчук  провела  ряд пізнавальних занять з дітьми молодшого шкільного віку та вихованцями центру “Віри, Надії, Любові”.

Дата: 06.04.2018 Переглядів: 10

Традиційно, вже декілька років поспіль, напередодні Великодніх свят у Соціально-психологічному центрі реабілітації населення м. Славутич, що працює у сфері управління Служби, проходять майстер-класи з розпису яєць.  Ці заняття дають реальну можливість доторкнутися до народної культури, побуту українців. Адже, писанкарство – дуже давній вид народного українського мистецтва, який не втратив актуальності і донині.

Дата: 05.04.2018 Переглядів: 17

Незабаром Великоднє свято і Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби, теж не залишився осторонь  давніх  традиції наших пращурів.  Адже для  нації без історії, минулого не має місця у достойному майбутньому. Стародавні традиції  – це скарб поколінь, здобутки віків наших «прабабусь», це один з тих важливих напрямків у вихованні  підростаючого покоління, […]