Toп новини

Дата: 18.07.2018 Переглядів: 42

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 12 липня організовано зустріч з працівниками Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) на базі  Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені,  який належить до сфери управління Служби. Центральний орган виконавчої влади представляла головний спеціаліст відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Юлія […]

Дата: 11.07.2018 Переглядів: 163

Програма «Підтримка здоров’я учасників АТО та ветеранів», що  об’єднала в собі різні форми роботи в оздоровчому комплексі фізичної реабілітації Бородянського ЦСПР, який належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, поширила свій вплив на представників цільових груп із особливими потребами.

Дата: 06.07.2018 Переглядів: 24

Один з провідних напрямків роботи Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, з учасниками АТО – це інформаційно-просвітницька діяльність. З цією метою проводиться соціальне консультування (допомога у вирішенні соціальних питань учасників АТО та членів їх сімей), працює мобільний консульт-пункт з метою виїздів у села спільно з фахівцями Центру зайнятості і Бюро […]

Дата: 05.07.2018 Переглядів: 22

Мобільна психологічна група  Соціально-психологічного центру  м. Славутич, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  4 липня відвідала селище Любеч Ріпкинського району Чернігівської області.

Дата: 02.07.2018 Переглядів: 22

З 25 по 29 червня 2018 року на базі Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, пройшов літній табір «Веселка».

Дата: 21.06.2018 Переглядів: 89

У Бородянському соціально-психологічному центрі відбувся «круглий стіл» на тему «Підтримуємо малий бізнес – розвиваємо громаду», під час якого переможцям конкурсу бізнес-проектів у сфері розвитку малого бізнесу з Бородянщини вручили сертифікати про отримання грантової підтримки від міжнародного донора.

Дата: 20.06.2018 Переглядів: 53

19 червня Іванківський центр зайнятості проводив черговий «Інформаційний семінар для учасників АТО та військовослужбовців» на який запросили і представника Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації, який належить до сфери управління Служби (ЦСПР).

Дата: 19.06.2018 Переглядів: 22

Соціально-психологічним центром м. Славутич, що знаходиться у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у співпраці з Чорнобильською АЕС була організована та проведена екскурсія у зону відчуження, зокрема, міста Чорнобиль, Прип’ять та ДСП «Чорнобильська АЕС» для учасників АТО, членів їх родин та волонтерів.

Дата: 14.06.2018 Переглядів: 68

Неформальне спілкування учасників бойових дій із дітьми створює особливу теплу атмосферу, в якій швидше тануть кристалики льоду в мужніх, загартованих війною серцях ветеранів. Дитяче захоплення, безпосередність  та допитливість здатні зарядити позитивною енергією кожного бійця.

Дата: 12.06.2018 Переглядів: 17

Продовжуючи роботу мобільно-консультативного пункту, фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення (належить до сфери управління Служби) працювали у сусідньому Поліському районі.