Toп новини

Дата: 13.11.2018 Переглядів: 14

Фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, нещодавно організували  інформаційну зустріч та захід з патріотичного виховання із залученням учнів дев’ятих класів загальноосвітньої школи.

Дата: 12.11.2018 Переглядів: 9

Мобільний консультаційний пункт – це один із напрямів роботи з учасниками АТО Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Дата: 07.11.2018 Переглядів: 47

6 листопада центри соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, з нагоди Дня працівника соціальної сфери провели методичну роботу із працівниками районних соціальних установ.

Дата: 02.11.2018 Переглядів: 25

Наприкінці жовтня спеціалісти Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, провели для працівників середньої школи № 8 семінар з елементами тренінгу з метою ознайомлення вчителів з ефективними методиками роботи в команді, формування вміння та навичок конструктивного спілкування, адже школи працюють із сім’ями учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб.

Дата: 30.10.2018 Переглядів: 123

На запрошення районного військового комісаріату психологічна служба Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проводить індивідуальну роботу з призовниками та особами контрактної служби.

Дата: 19.10.2018 Переглядів: 49

13 жовтня представники Центру соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, взяли участь у всеукраїнському літературно-мистецькому святі «Просто на Покрову», яке вже вдванадцяте проводиться у місті. «Просто на Покрову» – мистецький фестиваль, мета якого – популяризувати сучасних майстрів слова з різних куточків України. Звідусіль до Коростеня з’їхалися молоді та вже […]

Дата: 19.10.2018 Переглядів: 24

У Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, який належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проводився спортивний турнір,  присвячений Дню захисника України.

Дата: 16.10.2018 Переглядів: 74

У День Захисника України та свята Покрови команда мобільної психологічної служби Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, провела традиційну акцію «БАЖАЄМО ОДУЖАННЯ!» на підтримку бійців, які долають свої недуги у Київській обласній психоневрологічній лікарні № 2 м. Ворзель.

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 13

11 жовтня у Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, відбувся захід, присвячений Дню захисника України.

Дата: 12.10.2018 Переглядів: 29

З нагоди Дня захисника України в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, 11 жовтня було проведено «круглий стіл» під назвою «По дві сторони війни». У заході взяли участь мати загиблого 19-річного Героя АТО Олега Габорака Світлана Чеканова, учасники бойових дій, підлітки Іванківської середньої школи № 2.