Санаторій “Новомосковський” приймає учасників АТО

Дата: 17.10.2016 Переглядів: 506

emblemaДочірнє підприємство “Санаторій “Новомосковський” закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “Укрпрофоздоровниця” є одним із закладів, який у 2016 році приймає на лікування та оздоровлення учасників АТО у рамках державної програми за напрямком “Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції  санаторно-курортним лікуванням”.

Державна програма реалізується Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

1Заклад  розташований в екологічно чистому куточку села Орлівщина Новомосковського району  Дніпропетровської області (в 45 км. від м. Дніпро) на березі мальовничої річки Самари. Оздоровницю оточує реліктовий ліс з віковими соснами.

Санаторій “Новомосковський”  пропонує цілорічне кваліфіковане  лікування органів травлення, порушення обміну речовин, захворювань ендокринної системи, опорно-рухового апарату, супутніх захворювань органів дихання та нервової системи.

2

Оздоровниця  має власні джерела мінеральних вод для внутрішнього та зовнішнього застосування – діє бювет.

3

У санаторії також проводяться  цікаві екскурсії, спортивно-розважальні заходи, заходи в культурно-діловому центрі “Козацька слобода”, концерти, дискотеки та інше.

Відвідувачі можуть займатися у тренажерному залі, грати у більярд та теніс, рибалити, приймати масажі і водні процедури, здійснювати лижні прогулянки, користуватись WI-FI тощо.

Санаторій запрошує учасників АТО на оздоровлення.

Отримати путівку – ознайомитись.

Адреса санаторію: вул. Лісна, 32, с. Орлівщина, Новомосковський р-н, Дніпропетровська обл.