Toп новини

Дата: 22.12.2018 Переглядів: 95

За ініціативою “Товариства організацій учасників АТО Одещини” при підтримці Південного міжрегіонального сектору  Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції   та команди студії GREY-CAT IT  в Одеській області розпочинається проект “ВВЕДЕННЯ В РОЗРОБКУ ВЕБСАЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ”.

Дата: 23.05.2018 Переглядів: 151

У столиці 25 травня в музеї “Київська фортеця” (вул. Госпітальна, 24-А) відбудеться фестиваль вакансій для ветеранів антитерористичної операції.

Дата: 09.08.2017 Переглядів: 126

Економічний факультет Запорізького національного університету пропонує захисникам країни, які отримали інвалідність внаслідок участі у бойових діях, безкоштовне навчання на денній та заочній формі за спеціальностями:  “Фінанси, банківська справа і страхування”, “Облік і оподаткування”, “Економічна кібернетика”, “Маркетинг”, “Міжнародна економіка”, “Управління персоналом і економіка праці”, “Управління фінансово-економічною безпекою”, “Управління проектами”, “Економіка довкілля і природних ресурсів”.

Дата: 12.04.2017 Переглядів: 1187

До Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції звернувся  Благодійний фонд “БрейнБаскет Фаундейшн”, діяльність якого спрямована на популяризацію ІТ-освіти в Україні. Соціальний освітній проект фонду Coding for Future передбачає ІТ-навчання/перекваліфікацію учасників АТО та переселенців із зони бойових дій на Сході України.

Дата: 11.04.2017 Переглядів: 4191

З моменту отримання відповідного статусу учасник АТО набуває право на безоплатну  послугу з соціальної та професійної адаптації. Соціальна та професійна адаптація це:

Дата: 08.04.2016 Переглядів: 968

Одеська філія Комп’ютерної Академії ШАГ надала можливість безкоштовного навчання 15-ти демобілізованим учасників АТО, створивши окрему навчальну групу WEB_ATO  по спеціалізації “Розробка та просування  WEB – проектів”.

Дата: 02.07.2015 Переглядів: 744

Для отримання послуг соціальної та професійної адаптації особа повинна мати посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни) та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.