Toп новини

Дата: 06.02.2019 Переглядів: 66

Головні спеціалісти Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичній операції Костянтин Денисов та Тімур Книш взяли участь у презентації в Запоріжжі сімейного бізнесу, заснованого добровольцем АТО Іллею Волошиним.

Дата: 18.01.2019 Переглядів: 28

17 січня на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась дискусійна зустріч у рамках пілотного проекту “European experience: правові аспекти працевлаштування від А до Я”.

Дата: 09.01.2019 Переглядів: 72

Наприкінці 2018 року  відбувся перший етап річного курсу розвитку підприємницької діяльності Української соціальної академії для бійців АТО та їх сімей. Програма покликана допомогти  ветеранам АТО відкрити власну справу та зробити крок до нових можливостей.

Дата: 22.12.2018 Переглядів: 56

За ініціативою “Товариства організацій учасників АТО Одещини” при підтримці Південного міжрегіонального сектору  Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції   та команди студії GREY-CAT IT  в Одеській області розпочинається проект “ВВЕДЕННЯ В РОЗРОБКУ ВЕБСАЙТІВ ТА МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ”.

Дата: 17.12.2018 Переглядів: 45

Як повідомлялось, 16 грудня за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся II Форум розвитку ветеранського бізнесу.

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 291

Ветерани війни – ті, хто хоче започаткувати власну справу або вже мають свій бізнес – запрошуються взяти участь у II Форумі розвитку ветеранського бізнесу. Форум відбудеться 16 грудня у приміщенні малої сесійної зали Київської обласної ради за адресою: м. Київ, площа Л. Українки, 1. Початок о 11 годині.

Дата: 12.11.2018 Переглядів: 87

Захисники України, які ще не так давно мужньо захищали свою землю від ворога, днями зібрались у Миколаєві, щоб презентувати свої успішні бізнес-проекти. 9-10 листопада в обласному центрі Миколаївської області відбувся  Всеукраїнський форум «Ветеран – успішний підприємець», спрямований на підтримку ветеранського бізнесу.

Дата: 08.11.2018 Переглядів: 116

Заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Вячеслав Марченко та головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Служби Павло Саєнко візьмуть участь у роботі Всеукраїнського форуму “Ветеран – успішний підприємець”, який відбудеться у м. Миколаєві 9-10 листопада.

Дата: 23.10.2018 Переглядів: 144

За ініціативи Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Полтавській області реалізується проект з розвитку садівництва та самозайнятості серед ветеранів та родин загиблих.

Дата: 08.10.2018 Переглядів: 73

У суботу, 6 жовтня 2018 року, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, спеціалісти центрів  соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери її управління,   взяли участь у фестивалі «З війни до миру. Повернення…», який проводився у місті Боярка на підтримку воїнів та ветеранів АТО.