Toп новини

Дата: 18.01.2019 Переглядів: 15

17 січня на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась дискусійна зустріч у рамках пілотного проекту “European experience: правові аспекти працевлаштування від А до Я”.

Дата: 16.01.2019 Переглядів: 37

Подія відбулася 16 січня 2019 року у будівлі Запорізької обласної ради за участі керівництва області, міста Запоріжжя, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, громадськості. Участь у заході взяв головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов, який зазначив, що представники Служби в області мають меморандуми […]

Дата: 27.12.2018 Переглядів: 53

26 грудня 2018 року у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся брифінг за участі відповідальних за проведення благодійного марафону до Дня Збройних Сил України та представників ветеранських об’єднань. Участь у брифінгу взяв головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов.

Дата: 21.12.2018 Переглядів: 19

20 грудня у Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області проведено підсумкове засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, на якому розглянуто ряд важливих питань: права ветеранів, отримання податкової знижки на навчання, підсумки роботи ради у 2018 році та план роботи на 2019 рік.

Дата: 19.12.2018 Переглядів: 117

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 18 грудня 2018 року у приміщенні Veteran Hub, який знаходиться за адресою: вул. Ю. Іллєнка, 42 проведено навчально-методичне заняття для представників громадських об’єднань ветеранів.

Дата: 17.12.2018 Переглядів: 37

Як повідомлялось, 16 грудня за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся II Форум розвитку ветеранського бізнесу.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 31

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проведено засідання круглого столу на тему: «Як учаснику АТО реалізувати своє право на землю». Цей захід став своєрідним завершенням акції «Підтримай бійця», яка проходила за ініціативи громадської організації «Учасники бойових дій АТО».

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 56

Головні спеціалісти Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов і Тімур Книш взяли участь у тренінгу з психологічної підтримки учасників бойових дій, організованого всеукраїнським громадським об’єднанням  «Спілка ветеранів війни з Росією», що відбувся 8 та 9 грудня у Запоріжжі.

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 275

Ветерани війни – ті, хто хоче започаткувати власну справу або вже мають свій бізнес – запрошуються взяти участь у II Форумі розвитку ветеранського бізнесу. Форум відбудеться 16 грудня у приміщенні малої сесійної зали Київської обласної ради за адресою: м. Київ, площа Л. Українки, 1. Початок о 11 годині.

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 66

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов 5 грудня взяв участь у проведенні уроку мужності та національно-патріотичного виховання, що відбувся у Запорізькому козацькому ліцеї.