Toп новини

Дата: 25.03.2019 Переглядів: 49

У Військово-морському ліцеї відбулося урочисте відкриття курсів «Менеджмент перевезень і логістика» та «Англійська мова», які розпочалися в рамках Програми «Україна-НАТО» з перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців. Виконавцями курсів виступили Учбовий центр «Громадської організації Ліга офіцерів» та ТОВ «Українсько-Баварський Менеджмент Трейнінг-центр».

Дата: 18.03.2019 Переглядів: 27

У приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулось засідання круглого столу з питань вирішення проблем поранених учасників бойових дій та врегулювання запобігання дискримінації осіб з інвалідністю внаслідок війни. Під час заходу обговорювали проекти супроводу поранених учасників бойових дій. Проекти розроблені з метою  соціально-правового захисту, підтримки та реабілітації ветеранів.

Дата: 25.02.2019 Переглядів: 22

Сьогодні, 25 лютого, в управлінні патрульної поліції Закарпатської області головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сергій Кузнєв зустрівся із командиром батальйону закарпатських патрульних Володимиром Грубарем.

Дата: 05.02.2019 Переглядів: 37

5 лютого у представництві  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Харківській області відбулась зустріч з членами громадської організації “СИЛА ПРАВА” та ветеранами АТО/ООС з обмеженими фізичними можливостями, а також внутрішньо переміщеними особами.

Дата: 18.01.2019 Переглядів: 36

17 січня на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась дискусійна зустріч у рамках пілотного проекту “European experience: правові аспекти працевлаштування від А до Я”.

Дата: 16.01.2019 Переглядів: 55

Подія відбулася 16 січня 2019 року у будівлі Запорізької обласної ради за участі керівництва області, міста Запоріжжя, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, громадськості. Участь у заході взяв головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов, який зазначив, що представники Служби в області мають меморандуми […]

Дата: 27.12.2018 Переглядів: 68

26 грудня 2018 року у Запорізькому обласному центрі молоді відбувся брифінг за участі відповідальних за проведення благодійного марафону до Дня Збройних Сил України та представників ветеранських об’єднань. Участь у брифінгу взяв головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов.

Дата: 21.12.2018 Переглядів: 27

20 грудня у Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області проведено підсумкове засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, на якому розглянуто ряд важливих питань: права ветеранів, отримання податкової знижки на навчання, підсумки роботи ради у 2018 році та план роботи на 2019 рік.

Дата: 19.12.2018 Переглядів: 167

Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 18 грудня 2018 року у приміщенні Veteran Hub, який знаходиться за адресою: вул. Ю. Іллєнка, 42 проведено навчально-методичне заняття для представників громадських об’єднань ветеранів.