Toп новини

Дата: 06.07.2018 Переглядів: 24

Один з провідних напрямків роботи Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, з учасниками АТО – це інформаційно-просвітницька діяльність. З цією метою проводиться соціальне консультування (допомога у вирішенні соціальних питань учасників АТО та членів їх сімей), працює мобільний консульт-пункт з метою виїздів у села спільно з фахівцями Центру зайнятості і Бюро […]

Дата: 06.07.2018 Переглядів: 29

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець спільно з активістами громадського об’єднання “Бойове братство Гуцульщини” та побратимами 5 липня відвідали Верховинський район та були присутні на освяченні пам’ятного надгробного знаку  загиблому учаснику АТО  Василю Шлімкевичу.

Дата: 05.07.2018 Переглядів: 22

Мобільна психологічна група  Соціально-психологічного центру  м. Славутич, що належить до сфери управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  4 липня відвідала селище Любеч Ріпкинського району Чернігівської області.

Дата: 02.07.2018 Переглядів: 17

У складі делегації Запорізької області представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Тимур Книш зустрів День Конституції у військовому підрозділі, який зараз захищає Україну на передовій.

Дата: 21.06.2018 Переглядів: 89

У Бородянському соціально-психологічному центрі відбувся «круглий стіл» на тему «Підтримуємо малий бізнес – розвиваємо громаду», під час якого переможцям конкурсу бізнес-проектів у сфері розвитку малого бізнесу з Бородянщини вручили сертифікати про отримання грантової підтримки від міжнародного донора.

Дата: 20.06.2018 Переглядів: 53

19 червня Іванківський центр зайнятості проводив черговий «Інформаційний семінар для учасників АТО та військовослужбовців» на який запросили і представника Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації, який належить до сфери управління Служби (ЦСПР).

Дата: 19.06.2018 Переглядів: 84

Сьогодні у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (м.Київ, вул. Інститутська, 7) перший заступник голови Служби та керівники структурних підрозділів взяли участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України. Також на прямій телефонній лінії була присутня молодь – учасники спільного проекту  “Державотворець” Міністерства молоді та спорту та Української академії лідерства Анна Лоза та Катерина Чульська, які проходять стажування […]

Дата: 12.06.2018 Переглядів: 17

Продовжуючи роботу мобільно-консультативного пункту, фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення (належить до сфери управління Служби) працювали у сусідньому Поліському районі.

Дата: 08.06.2018 Переглядів: 15

Головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору в Кіровоградській області Людмила Гуріна 7 червня на запрошення ветеранів взяла участь у  засіданні Президії Кіровоградської обласної організації ветеранів України.

Дата: 06.06.2018 Переглядів: 26

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у черговий раз відвідав Ірпінький госпіталь. 5 червня 2018 року виконуючий обов’язки завідувача Сектору у Київській області Микола Перебойчук з метою вирішення питань соціального захисту поранених учасників антитерористичної операції, здійснення їх супроводу під час лікування у робочому порядку відвідав поранених бійців, які перебувають […]