Toп новини

Дата: 13.11.2018 Переглядів: 14

Фахівці Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, нещодавно організували  інформаційну зустріч та захід з патріотичного виховання із залученням учнів дев’ятих класів загальноосвітньої школи.

Дата: 12.11.2018 Переглядів: 9

Мобільний консультаційний пункт – це один із напрямів роботи з учасниками АТО Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Дата: 24.10.2018 Переглядів: 60

Службою продовжується організаційна робота щодо направлення поранених учасників АТО до медичного реабілітаційного центру “Калероя” у  м. Хісаря  за підтримки Офісу Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації та сприяння  Міністерства оборони Болгарії і Посольства Болгарії в Україні.

Дата: 24.10.2018 Переглядів: 126

У прямому ефірі “Українське радіо. Одеса” філії ПАТ “НСТУ “Одеська регіональна дирекція” завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук відповідав на питання ведучого щодо психологічної реабілітації  учасників АТО/ООС.

Дата: 18.10.2018 Переглядів: 56

У Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону за ініціативою Головного територіального управління юстиції в Одеській області за підтримки Південного міжрегіонального сектору Служби та Товариства організацій учасників АТО Одещини  пройшов круглий стіл в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за участю учасників АТО/ООС, інвалідів війни та ветеранів військової служби, які проходять лікування та реабілітацію в медичному закладі.

Дата: 08.10.2018 Переглядів: 51

У суботу, 6 жовтня 2018 року, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, спеціалісти центрів  соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери її управління,   взяли участь у фестивалі «З війни до миру. Повернення…», який проводився у місті Боярка на підтримку воїнів та ветеранів АТО.

Дата: 05.10.2018 Переглядів: 59

Вшанування захисників України, увічнення пам’яті полеглих, популяризація їхніх подвигів на державному та місцевому рівні є необхідним завданням задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності, національно-патріотичного виховання молоді.

Дата: 03.10.2018 Переглядів: 138

На виконання Плану заходів на 2018 рік з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 02 жовтня організовано та проведено науково-практичну конференцію “Ветеранський рух в Україні”.

Дата: 27.09.2018 Переглядів: 61

26 вересня у гарнізонному  будинку офіцерів відбулась урочиста церемонія відкриття регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету за програмою Україна-НАТО з перепідготовки військовослужбовців.

Дата: 25.09.2018 Переглядів: 439

6 жовтня 2018 року у м. Боярка Київської області проходитиме районний фестиваль до Дня захисника України « З війни до миру. Повернення…» Підготовка до проведення заходу здійснюється за підтримки Києво-Святошинської райдержадміністрації та Києво-Святошинської районної ради.