У Службі відбудеться круглий стіл на тему:“Проект Антикорупційної програми Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2018 рік (нова редакція)”

Дата: 08.06.2018 Переглядів: 85

Інформаційне повідомлення про  проведення  публічного  громадського обговорення Проекту Антикорупційної програми Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2018 рік (нова редакція)

12 червня 2018 року о 16 год. 00 хв. відбудеться засідання за круглим столом на тему “Проект Антикорупційної програми Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2018 рік (нова редакція)”. Організатором заходу є Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Під час заходу планується обговорити Проект Антикорупційної програми Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2018 рік (нова редакція).

Основна цільова група  на яку поширюватиметься дія програми – посадові особи апарату Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Проект Програми оприлюднено на веб-сайті Служби www.dsvv.gov.ua,  розділ “Запобігання корупції”, підрозділ “Антикорупційна програма, плани заходів, звіти”,  Проект антикорупційної програми Служби на 2018 рік (нова редакція)

(http://dsvv.gov.ua/wp-content/uploads/2018/06/Antykoruptsijna-prohramma-Sluzhby-na-2018-nova-redaktsiya.pdf).

Для участі у заході запрошуються представники організацій та об’єднань, які займаються антикорупційною діяльністю у сфері ветеранського руху та державної служби.

Місце проведення заходу: м. Київ, пров. Музейний, 12, 2 поверх, каб.203.  Про намір взяти участь у заході необхідно повідомити письмово            (е-mail: dsvv_agent@dsvv.gov.ua)  до 12.06.2018 з обов’язковим зазначенням: органу, установи, організації, П.І.Б., посади учасника та тез, пропозицій (змін, доповнень) до антикорупційної програми.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до відповідальної особи: Мартинюка  Дмитра Сергійовича,  головного спеціаліста з питань запобігання корупції, тел.+38(044)2810848, е-mail: dsvv_agent@dsvv.gov.ua.