Дзвіниця пам’яті захисників Вітчизни встане в Києві

Дата: 12.03.2016 Переглядів: 120

12 березня Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у спільному засіданні представників Синодального відділу Української Православної Церкви, Збройних Сил України, депутатського корпусу, державних органів і громадських організацій ветеранів та воїнів-інтернаціоналістів, учасників та інвалідів АТО, членів сімей загиблих в АТО та Афганістані.

P60312-121439

Засідання було присвячене питанню увіковічення пам’яті захисників Вітчизни та надання духовної підтримки і психологічної реабілітації учасникам та інвалідам бойових дій, членам сімей загиблих.

Уповноважені представники Церкви, державних органів та громадських об’єднань підтримали ідею створення  меморіального релігійного комплексу “Дзвіниця пам’яті захисників Вітчизни на честь Покрова Пресвятої Богородиці з центром психологічної реабілітації учасників та інвалідів АТО, членів сімей загиблих”.

Створення комплексу має за мету об’єднання зусиль держави, Церкви, громадянського суспільства та всіх зацікавлених сторін у наданні духовної і психологічної підтримки учасникам і постраждалим під час бойових дій, сім’ям загиблих, а також у належному духовному, моральному та патріотичному вихованні молоді.

макет1

Дзвіницю на честь захисників Вітчизни з центром психологічної реабілітації за благословенням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого митрополита Київського та всієї України Онуфрія за задумом буде збудовано у Києві в парку “Перемога”, як особливому  меморіальному місці для ветеранів і учасників бойових дій.