Голова Служби зустрівся з ветеранами воєн

Дата: 26.04.2016 Переглядів: 316

Напередодні державних свят, пов’язаних із відзначенням Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко зустрівся з ветеранами Другої світової війни та учасниками антитерористичної операції.

Серед гостей – ветерани Другої світової війни, колишній воїн УПА, в’язень концтабору ”Освенцим”, ветерани війни в Афганістані та учасники антитерористичної операції на сході України.

Ветерани Другої світової згадували ту війну як найсмаштабніший військовий конфлікт в історії людства та найбільшу трагедію ХХ століття, наслідки якої ми відчуваємо й досі.  Сивочолі ветерани дуже боляче сприймають ті події, що відбуваються сьогодні на Сході нашої країни, та вірять, що нинішнє покоління воїнів України, які гідно продовжують традиції фронтовиків, воїнів-визволителів, будуть сумлінно стояти на захисті незалежності та територіальної цілісності  Батьківщини.

Під час зустрічі підіймалися й питання соціального захисту ветеранів як Другої світової,  так і ветеранів Афганістану та учасників сучасної війни за незалежність України, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань.

Символічно, що у заході брали участь і діти, які з захопленням розглядали численні нагороди ветеранів, так як для маленьких громадян України це перші уроки мужності та шанобливого ставлення до старшого покоління, до захисників Вітчизни.

P60422-123058P60422-123335P60422-124744