Коростенський центр СПР опікується вимушеними переселенцями

Дата: 28.03.2016 Переглядів: 146

У березні 2016 року в залі засідань міськвиконкому пройшов круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх подолання».

Ініціаторами та організаторами засідання виступили громадська організація «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу  «ДОБРОТВОР», народний депутат України В.Ю. Арешонков, міський голова м. Коростень В.В. Москаленко.

На засіданні були присутні представники органів влади,  Коростенського центру соціально-психологічної реабілітації населення, громадських організацій міста.

Перед учасниками виступив позаштатний радник Міністра соціальної політики України з питань ВПО (внутрішньо переміщених осіб) у Житомирській області  М.С. Свірський з доповіддю про актуальний стан справ з вирішення проблем ВПО в Житомирській області. Були озвучені актуальні проблеми, потреби та завдання у вирішенні питань інтеграції  ВПО  в місцеві громади.

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою  Любов Паламарчук доповіла про набутий досвід і можливості Центру стосовно вирішення проблем ВПО.

Голова  громадської організації «Об’єднання вимушених переселенців Донбасу  «ДОБРОТВОР» І.В. Сиромятнікова  дуже високо оцінила ту роботу, яку проводив Центр соціально-психологічної реабілітації з першого дня прибуття  вимушених переселенців в місто Коростень та Коростенський район. Було наголошено, що  завдяки роботі Центру в місті Коростені вони змогли адаптуватись та інтегруватись у суспільство і стати активними членами громади міста Коростень.

Передає Паламарчук Л.М – фахівець зі звязків з громадськістю та пресою Центру