Організація ветеранів України звітувала про свою роботу

Дата: 24.03.2016 Переглядів: 1610

23 березня 2016 року у м. Києві відбувся черговий VII з’їзд Організації ветеранів України, на який було делеговано 133 представника ветеранської організації.

DSCN2796У роботі з’їзду взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, зокрема, перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України М. І. Шамбір, заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції В. С. Марченко, а також представники всеукраїнських громадських організацій ветеранів, громадських організацій ветеранів Республіки Молдова та Білорусі, народні депутати України та інші.

З підсумковим звітом про роботу організації за чотири роки виступив голова Організації ветеранів України П. С. Цибенко. Учасники заслухали звіти ревізійної та мандатної комісії.

Результати діяльності ОВУ активно обговорювалися представниками ветеранської спільноти. В цілому роботу Президії організації ветеранів України визнано задовільною. Делегати з’їзду прийняли резолюцію “Про роботу Ради Організації ветеранів України та головні напрями діяльності Ради на наступний статутний період”.

DSCN2768

З промовою перед делегатами виступив заступник голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  В. С. Марченко.

Головою Організації ветеранів України обрано П. С. Цибенка, першим заступником голови – В. В. Шмакова.