Перші загальні збори громадських організацій ветеранів АТО на Харківщині

Дата: 21.03.2016 Переглядів: 809

17 березня у приміщенні сектору департаменту масових комунікацій Держпрому проведені перші загальні збори офіційно зареєстрованих громадських організацій ветеранів АТО.

У зборах взяли участь 8 громадських об`єднань: Харківська обласна філія ГО “Товариство ветеранів АТО”, ГО “Куп`янський союз учасників АТО”, ГО “Військове братерство – союз учасників АТО”, ГО “Лозівська спілка АТО”, ГО “Українське об`єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Харківській області”, Харківський обласний округ ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО”, ГО “Товариство ветеранів-інвалідів АТО”, ГО “Ассоціація учасників бойових дій та ветеранів АТО”, Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО“, а також депутати Харківської міської ради – ветерани АТО та керівництво Харківського обласного теріторіального відділення Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

Під час зустрічі обговорені основні найбільш гострі питання, з якими стикаються ветерани АТО під час повернення до мирного життя, – це і оформлення пільг, і виділення земельних ділянок, і допомога сім`ям загиблих учасників АТО ті інші.

За результатами зборів прийнято рішення створити Координаційну Раду ГО учасників АТО при Державній службі у справах ветеранів війни та учасників АТО у Харківській області. Установчі збори вирішили провести за 2 тижні.

У зв’язку з цим, запрошуємо всі громадські обєднання учасників АТО подати заявки на участь щодо створення Координаційної Ради (за бажанням).

(адреса: 61002, м. Харків, Майдан Свободи, 5, під’їзд 6, офіс 12, Тел. (057) 705-00-39).