Вінниця зібрала на Форум учасників бойових дій та волонтерів з різних областей України

Дата: 20.11.2017 Переглядів: 201

17 листопада  у Вінниці, на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, відбувся Всеукраїнський Форум “Ветерани Війни за Мир” на тему: «Співпраця Громадської спілки з органами державної влади та місцевого самоврядування: актуальні проблеми практики». Учасниками Форуму стали учасники АТО та волонтери з 20 областей України.

Ініціатором зустрічі стала громадська спілка “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” за підтримки народного депутата України  Сергія Кудлаєнка.

“Останння зустріч із представниками Всеукраїнського об’єднання пройшла влітку в Новоайдарі, також за участі представників влади, і принесла позитивні результати. Завдяки співпраці Уряду та Верховної Ради України прийнято ряд законопроектів, що посилюють підтримку учасників бойових дій, а також запроваджується інститут Уповноваженого у справах ветеранів війни та учасників АТО”, – повідомив народний депутат.

В обговоренні питань підтримки учасників АТО та їх родин взяли участь представники Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства оборони, Міністерства молоді та спорту, делегація Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО на чолі з першим заступником Голови Ігорем Мальцевим, а також представники влади та керівники соціальних служб Вінниччини.

 

 

 

 

 

 

Під час дискусії у форматі “запитання – відповідь” військовослужбовці отримали пояснення та конкретні пропозиції від представників міністерств і відомств. Учасників бойових дій цікавили питання пенсійного забезпечення, пільгового житла, виділення землі, встановлення інвалідності, соціальні пільги і субсидії, а також взаємодія із органами прокуратури та визначення статусу учасника бойових дій.

В цілому, після жвавого обговорення питань Форуму, учасники Форуму дійшли до висновку, що тільки завдяки конструктивній співпраці всіх  сторін – урядових інституцій, парламенту, місцевої влади, громадськості – можливо  вирішити всі питання з підтримки захисників країни.

За матеріалами інформагентства Depo.Вінниця.

Дивиться відео з Форуму на сайті ВО “Учасників бойових дій та волонтерів”