Зустріч керівництва Служби з громадськими об’єднаннями

Дата: 28.01.2016 Переглядів: 237

28 січня 2016 року об 11.00 годині у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України (вул. Грушевського, 30/1, м. Київ) відбулось засідання Робочої групи з розподілу коштів, передбачених у Державному бюджеті України у 2016 році для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, що мають статус всеукраїнських.

В ході засідання до присутніх звернувся Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко та запропонував обґрунтований алгоритм розподілу фінансової підтримки з держбюджету серед громадських об’єднань. Присутні керівники громадських об’єднань після обговорення підтримали пропозиції робочої групи щодо розподілу коштів.

P60128-120146В цей же день відбулось засідання Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, на якому було обговорено результати роботи комітетів щодо виконання рішень Громадської ради, підвищення відповідальності та активності її членів.

В ході засідання також обговорено питання підготовки та проведення заходів щодо вшанування учасників локальних війн та у зв’язку з 27-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану.