Артур Дерев’янко: Ірпінь – найкраще місто, яке активно надає квартири атовцям

Дата: 22.05.2017 Переглядів: 551

Ірпінь – місто, яке знайшло креативний підхід до питання надання квартир учасникам антитерористичної операції. Так вважає Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко.

Під час урочистостей з нагоди вручення квартир він  сказав: “Я не знаю більше міста в Україні, крім Ірпеня, яке має таку програму і видає учасникам АТО квартири в такому об’ємі”.

Очільник Державної служби вважає, що прозора політика і можливість Громадської ради учасників АТО самим вирішувати черговість отримання земельних ділянок і квартир є прикладом для інших подібних об’єднань та міст. “Я думаю, що ця модель прозорого визначення черговості Громадською радою учасників  АТО в Ірпені варта того, щоб ветеранські організації та спільноти з інших міст приїздили сюди переймати цей, без сумніву, успішний досвід. Я дуже радий тому, що міський голова Ірпеня та його команда не збираюся зупинятися на досягнутому”, – підсумував Артур Дерев’янко.

Як відомо, за ініціативи міського голови Ірпеня Володимира Карплюка, родини загиблих героїв в Ірпені отримують і квартири і земельні ділянки. Зокрема, у суботу, 20 травня, ключі від 25 квартир в Ірпені отримали учасники АТО та родини загиблих героїв під час урочистого відкриття  житлового комплексу “Єсєнін”.

“Воїни, які брали участь у антитерористичній операції на сході України, у 2017 році отримають ще 70-80 квартир та близько 200 земельних ділянок”, – запевняє  ірпінський міський голова. “Коли починався цей проект ми багато чули про те, що атовці нічого не отримають. Але сьогодні, як бачимо, це відбувається. У вересні-жовтні ще 25 учасників АТО отримають квартири на вулиці Мінеральній. Ми переконані, що патріотизм – це не лише тоді, коли громадянин любить свою країну, це й тоді, коли держава піклується про своїх громадян, а тим паче про тих, які захищають її суверенітет, інколи, навіть, жертвуючи своїм життям”, – сказав Володимир Карплюк.

За матеріалами інтернет-видання “Правда Ірпеня” (фото).

Відео події.