Голова Служби взяв участь у круглому столі з питань надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО

Дата: 25.12.2015 Переглядів: 433

25 грудня 2015 р. в інформаційному агентстві “Укрінформ” відбувся круглий cтіл з актуальних питань допомоги родинам загиблих героїв, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України на Сході держави.

Організаторами заходу виступили Укрінформ, народний депутат України Ольга Богомолець.

О. Богомолець висвітлила актуальність питання допомоги родинам загиблих учасників АТО, представила присутніх учасників заходу і презентувала благодійну платформу “Люди допомагають людям”, членом опікунської ради якої вона є. За її словами, цей проект представляє собою новий інструмент прямої адресної допомоги членам сімей загиблих. Як наголосила Ольга Богомолець, “місія платформи – створення прозорої системи соціального захисту”.

У своєму виступі Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко звернув увагу присутніх на те, що 25 грудня вступають в силу зміни до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. “Членам сімей загиблих, які брали участь в АТО у складі добровольчих формувань, буде здійснюватися виплата разової грошової допомоги у такому ж самому розмірі, як для військовослужбовців та працівників міліції”, – зазначив Артур Дерев’янко. Також згідно нових положень родина зможе скористатися усіма пільгами на підставі посвідчення члена сім’ї загиблого.

укрінформ_фото-4Про деякі проблемні питання отримання такого посвідчення говорив представник державної служби у Київській області та м. Києві Володимир Примаченко, який звернувся до Ольги Богомолець як до народного депутата з проханням сприяти у вирішенні наболілих питань.

У круглому столі взяли участь дружини загиблих героїв – учасників АТО Ірина Міхнюк, Еліна Галва, Олена Гуменюк, Тетяна Циганок, Світлана Сухенко, меценати – представники соціально відповідального бізнесу, інші координатори благодійного проекту.

Більш детально про хід круглого столу – дивиться на сайті Укрінформу.