Комітет ВРУ розглянув стан реалізації рекомендацій парламентських слухань щодо державних гарантій соціального захисту учасників АТО, Революції Гідності та членів їх сімей

Дата: 16.11.2017 Переглядів: 165

Перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної адміністрації Ігор Мальцев та заступник Голови Вячеслав Марченко взяли участь у розширеному засіданні Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, яке відбулось 15 листопада 2017 року.

На засіданні  було розглянуто питання щодо стану реалізації рекомендацій парламентських слухань на тему: “Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх сімей: стан і перспективи”.

Як підкреслив голова Комітету ВР Олександр Третьяков: “Дискусія на засіданні вийшла гострою, але висновки з неї, схоже, очевидні для всіх. Наданням пільг та інших держгарантій ветеранам, у тому числі учасникам АТО, займається понад 20 органів виконавчої влади, що породжує колективну безвідповідальність. Це в черговий раз переконує в необхідності створення єдиного органу державної влади, який буде нести відповідальність за належний соціальний захист українських ветеранів. Будемо звертатися до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням взяти під особистий контроль повне виконання рекомендацій слухань. І самі будемо контролювати цей процес”.

Детальніше – на сайті Комітету.