Київрада має наміри збільшити матеріальну допомогу учасникам АТО

Дата: 03.03.2015 Переглядів: 797

27 лютого було проведено засідання постійної комісії Киїівради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, на якому одностайно підтриманий проект рішення КМДА щодо збільшення матеріальної допомоги для учасників АТО за програмою “Турбота. Назустріч киянам”.

Про це повідомив секретар Київради Олексій Резніков, передає прес-служба відомства.
“Проект рішення буде винесений на голосування депутатам на пленарному засіданні 4 березня. Згідно з документом, на надання матеріальної допомоги киянам-учасникам АТО, членам сімей загиблих (померлих) киян під час проведення АТО, а також щомісячної адресної матеріальної допомоги киянам-учасникам АТО для покриття витрат на оплату ними житлово-комунальних послуг буде направлено 93,533 млн грн, що на 33,433 млн більше, аніж було закладено з прийняттям бюджету міста на 2015 рік”, — розповів Резніков.

За його словами, ще 3,5 млн грн буде виділено на надання соціально-психологічної допомоги киянам-учасникам АТО – ця стаття взагалі була відсутня при формуванні видатків програми на цей рік.

Фінансування із забезпечення інвалідів протезами, засобами пересування, реабілітації, засобами особистої гігієни та складного протезування, в першу чергу протезування киян, інвалідність яких пов’язана з участю в АТО, збільшено більш ніж у два рази: з 7 млн грн до 16,395 млн грн.

Про це повідомляє сайт соцпортал. інфо з посиланням на прес-службу КМДА.

http://socportal.info/2015/03/03/kiyivrada-zbil-shit-material-nu-dopomogu-uchasnikam-ato.html

На офіційному веб-сайті КМДА є рубрика “Допомога учасникам АТО та членам сімей загиблих під час АТО”, де, зокрема, розміщені дорожні карти щодо реалізації прав на пільги  учасників АТО та членів їх сімей. Корисну інформацію також можна ознайомитись, відвідавши банер на сайті КМДА “Соціальні гарантії учасникам АТО та членам їхніх сімей”