Пам’ятка ветеранам АТО та членам їх сімей

Дата: 09.02.2017 Переглядів: 347

Успішна реалізація проектів з міжнародними партнерами підвищує ефективність реалізації державних гарантій ветеранам на підтримку зусиль Служби. У рамках проекту “Відповідь на загрози соціальній безпеці внаслідок конфлікту” Координатором проектів ОБСЄ в Україні видано 10 тисяч екземплярів “Пам’ятка ветеранам АТО та членам їх сімей”.

Завдяки тісній взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями це видання розповсюджуватиметься серед ветеранів і членів сімей та допоможе їм легше зорієнтуватись у підставах та інструментах отримання усіх форм соціальної допомоги.

Також Пам’ятка стане в нагоді відповідальним за надання такої допомоги ветеранам АТО.

 

Громадською Організацією “Юридична Сотня” створено детальний опис алгоритму дій усіх відповідних категорій – від отримання статусу до пенсійного забезпечення та корисних контактів.

 

 

З метою адресного направлення Пам’ятки до споживачів 8 лютого заступник Голови Служби В’ячеслав Марченко передав 850 екземплярів представникам Збройних Сил України в рамках проведення “Практичного семінару з актуальних питань організації військово-соціального забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей”.

Захід відбувся у Національному Університеті Оборони України за участю фахівців військово-соціальної роботи командувань видів Збройних Сил України, оперативних (повітряних) командувань, бригад (полків), військових комісаріатів, представників Генерального штабу, Міністерства оборони України та волонтерських організацій.