Представник Служби у Запорізькій області взяв участь у ефірі радіо “Запоріжжя”

Дата: 07.08.2018 Переглядів: 200

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов разом із учасником АТО, бійцем добровольчого батальону “Донбас” Олександром Тараном 6 серпня взяв участь у ефірі програми “На часі”  радіо “Запоріжжя”.

Темою програми були питання соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО. Гості студії обговорили основні законодавчі та нормативно-правові акти, що стосуються соціального захисту ветеранів війни, зокрема осіб з інвалідністю та учасників АТО, державні та регіональні програми санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації.

Костянтин Денисов роз’яснив порядок отримання безкоштовних послуг, наголосивши, що обов’язковою умовою є  відповідна заява від ветерана війни, що подається до місцевого органу соціального захисту населення. Крім того, висвітлив діяльність представників Служби у сприянні учасникам АТО в отриманні вищої освіти за рахунок коштів державного бюджету та Фонду соціального захисту інвалідів.