Презентація інформаційної брошури “Пам’ятка учасникам АТО”. Прес-анонс

Дата: 08.11.2016 Переглядів: 686

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції інформує, що у листопаді 2016 року  проводиться регіональна інформаційна кампанія з презентації брошури ГО “Юридична Сотня” – “Пам’ятки учасникам АТО” в областях України. 

Кампанія здійснюється у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань соціального захисту та надання пільг учасникам АТО та членам їх сімей.

Брошуру про права, обов’язки та гарантії соціального захисту презентують для широкого загалу представники територіальних органів Служби, громадської організації  “Юридична Сотня”, за підтримки Громадської спілки “Українська Гельсінська спілка з прав людини”.  У презентації також беруть участь представники громадських об’єднань учасників АТО, волонтерських організацій, управлінь соціального захисту населення, місцевих органів влади, засобів масової інформації.

Збірка розроблена юристами-волонтерами спільно з  фахівцями  Міністерства оборони, Мінсоцполітики, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил.

Матеріал викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінках. Брошура представляє собою своєрідну “дорожню карту”, так як покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту.

Пам’ятка постійно знаходиться в електронному вигляді на офіційному веб-сайті Служби та ГО “Юридична Сотня”.

Пам’ятку вже презентовано у Полтавській області.

На цьому тижні:

8 листопада – у Херсонській області (14 год., філія НТКУ “Херсонська регіональна дирекція ”Скіфія”, м. Херсон, вул. Перекопська, 10);

9 листопада – у Івано-Франківській області (11 год., приміщення обласного військкомату, м. Івано-Франківськ, вул. Довженка,21);

9 листопадау Чернігівській області (11 год., пр-т Миру, 116-А, актова зала);

10 листопадау Закарпатській області (11 год., в прес-центр Закарпатської ОДА, м. Ужгород, площа Народна, 4);

10 листопадау Кіровоградській області (12 год., прес-клуб м. Кропівницький, вул. Соборна, 1-А);

11 листопада – у Львівській області (13 год., прес-центр “Леополіс”, м. Львів, вул. Дудаєва, 20)

Дивиться інформацію на  “Урядовому порталі”

 

Прес-служба Державної служби України у справах

ветеранів війни та учасників АТО

(044) 281-08-38