Психологічна реабілітація: Учасники АТО задоволені піклуванням держави

Дата: 18.12.2015 Переглядів: 2007

До Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції надходять листи подяки від учасників АТО, які пройшли курс лікування у реабілітаційних закладах, що надають послуги з психологічної реабілітації.

ПОДЯКИ ТА ВІДГУКИ002ПОДЯКИ ТА ВІДГУКИ003ПОДЯКИ ТА ВІДГУКИ004ПОДЯКИ ТА ВІДГУКИ005ПОДЯКИ ТА ВІДГУКИ006рапорт короля002-1А-1

Остреч_ВідгукФеофанія_подяка

Остреч_подяка

Як бійці проходять психологічну реабілітацію у Менському санаторії “Остреч” можна прочитати на сайті “gazeta.ua”

Феофанія, Остреч – ці медичні установи одні з переможців тендеру за державною програмою “Заходи з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”, головним виконавцем якої є Державна служба.

Пройти курс реабілітації учасники АТО можуть безкоштовно в цих та інших реабілітаційних  установах, що надають послуги учасникам бойових дій з числа учасників АТО. З переліком таких установ можна ознайомитись на сайті Служби у розділі “Психологічна реабілітація”

Нагадуємо, що Із запитаннями, що виникли у вас стосовно можливості або механізму отримання послуг з психологічної реабілітації, просимо звертатися до відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Служби за номером: (044) 281-08-31 або електронною поштою на адресу: vpr2014@ukr.net.