Служба інформує: про отримання послуг із психологічної реабілітації

Дата: 07.02.2017 Переглядів: 189

З метою уникнення можливих негативних наслідків та дезінформування учасників антитерористичної операції щодо умов отримання послуг з психологічної реабілітації звертаємо увагу на наступне.

Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221, передбачено, що послуга надається учаснику антитерористичної операції особисто, без права поділу направлення та передачі його іншим особам, в тому числі членам сім’ї.

На підставі викладеного, просимо учасників антитерористичної операції неухильно дотримуватись виконання умов отримання послуг із психологічної реабілітації.

Органам соціального захисту населення при організації направлення учасників АТО до реабілітаційних установ вважаємо за доцільне акцентувати увагу останніх на тому, що бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів з психологічної реабілітації  безпосередньо учасникам АТО.