Уряд сприяє першочерговому забезпеченню земельними ділянками учасників АТО

Дата: 09.09.2015 Переглядів: 3049

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначає пріоритетність виділення земельних ділянок, зокрема, учасникам антитерористичної операції. З метою реалізації цього закону Уряд прийняв розпорядження № 898-р, яке передбачає безоплатне отримання у власність земельних ділянок учасниками антитерористичної операції, а також членами сім’ї учасника АТО у разі його смерті.

Згідно з вище згаданим нормативно-правовим актом, органам місцевого самоврядування рекомендовано розглядати звернення з даного приводу учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції в першочерговому порядку.

У десятиденний строк після подання заяв про виділення земельних ділянок відповідна інформація передається Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, її облік здійснюватиметься в Єдиному реєстрі учасників антитерористичної операції.

Прийняття розпорядження матиме позитивні соціально-економічні наслідки в частині реалізації конституційних прав учасників антитерористичної операції та сімей загиблих на безоплатне отримання у власність земельних ділянок.

З текстом розпорядження можна ознайомитись нижче.

Розпорядження КМУ від 19 серпня 2015 р. № 898-р

Подібні матеріали: