Захистити трудові права демобілізованих учасників АТО

Дата: 27.11.2015 Переглядів: 810

Міністр соціальної політики України Павло Розенко одним з пріоритетних завдань Державної служби України з питань праці бачить захист трудових прав демобілізованих учасників антитерористичної операції.

Державна служба України з питань праці має зосередитись на питаннях впливу на недобросовісних роботодавців, які не виплачують заробітні плати на своїх підприємствах, та захист трудових прав демобілізованих учасників АТО. Про це Міністр заявив на засіданні колегії Держпраці.

„Незважаючи на те, що нам вдалося дещо стабілізувати ситуацію із заборгованістю по зарплаті, вона все ще залишається незадовільною. 2 млрд грн – це сума боргу по зарплаті. Тому разом із правоохоронними органами ви повинні рішучо боротися за відновлення соціальних прав працівників. Це одне із основних завдань, яке стоїть і перед Службою, і перед керівництвом ОДА”, – наголосив Розенко.

Другим пріоритетом у діяльності Держслужби з питань праці Павло Розенко назвав захист соціальних і трудових прав військовослужбовців. „Особливо це стосується дотримання права на гідну працю та соціальних гарантій на збереження робочих місць тих, хто був прийнятий на військову службу під час мобілізації”, – зауважив глава Мінсоцполітики.

Розенко поінформував, що за 10 місяців поточного року Держпраці отримала близько 200 звернень щодо порушень прав учасників АТО. „Фактично всі звернення отримали належну реакцію. Проте це залишається проблемою, і я прошу усіх керівників підрозділів з питань праці звернути особливу увагу на захист соціальних прав військовослужбовців”, – підсумував Павло Розенко.

Про це повідомляється на сайті Мінсоцполітики

Отримати консультації з питань прав учасників АТО щодо трудових відносин, які регулюються законом, можна за телефоном “гарячої лінії” Держпраці (044) 288 1000; рубрика на сайті “Інформація для учасників АТО”