Новорічні розваги для дітей учасників АТО/ООС

Дата: 29.12.2018 Переглядів: 270

В Одесі напередодні Нового року тривають святковання, присвячені новорічним та різдвяним святам. Не залишаються поза увагою і діти учасників АТО/ООС, де для них заплановано комплекс незабутніх та яскравих заходів.

Вони розпочалися 20 грудня за безпосередньої організації та сприяння Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції відвіданням 38-ми  дітей учасників АТО/ООС Саратського району шоу-програми в дельфінарії «Немо». Поїздку дітям до Одеси організувала голова ГО “Українська Бессарабія” Анжела Сирбу, мама загиблого 11 липня 2014 року під Зеленопіллям Луганської області солдата Дмитра Сирбу, нагородженого орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Персоналом дельфінарію дітям також було проведено захоплюючу екскурсію в океанаріум, де  їм показали різних рибок, ящірок, ігуан та змій. Усе для того, щоби діти відчули якнайбільше позитивних емоцій.

23 грудня діти учасників АТО/ООС Овідіопольського району та м. Одеси в кількості 25 осіб відвідали в Одеському національному академічному театрі опери та балету хореографічне шоу «Пригоди оленяти Бембі», де по завершенню вистави отримали новорічні подарунки.

27 грудня 30-ть дітей учасників АТО/ООС 28 окремої механізованої бригади, яка сьогодні виконує службово-бойові завдання на сході України та 20-ть дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни відвідали новорічну ялинки на льодовому катку у палаці спорту, яка організована під патронатом голови Одеської обласної адміністрації.

28 та 29 грудня 55 дітей учасників АТО/ООС відвідають в кінотеатрі «Родина» мультфільм 3D «Грінч: Викрадач Різдва» (2018).

Двері одеських кінотеатрів, філармонії, палацу спорту інших театрів та дитячо-розважальних закладів міста і в Новому 2019 році із вдячністю готові прийняти дітей захисників України.