Колегія Служби підвела підсумки року

Дата: 10.03.2016 Переглядів: 292

Сьогодні, 10 березня 2016 р. відбулося засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Засідання проходило у приміщенні Служби (м. Київ, пров. Музейний, 12).

В залі були присутні члени колегії Служби, а також керівники структурних підрозділів апарату Служби, директори центрів соціально-психологічної реабілітації населення, що належать до сфери управління Служби, завідувачі Секторів – територіальних органів Служби.

Серед присутніх – перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко, в.о. директора медичного департаменту МОЗ України Василь Кравченко, начальник управління у справах учасників АТО МВС України Василь Мельник, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко.

Розпочав засідання Голова Служби Артур Дерев’янко, який поінформував учасників про результати реалізації державних програм Служби. Особливу увагу він звернув на питання забезпечення житлом учасників АТО, їх оздоровлення та проходження психологічної реабілітації. Керівник Служби окреслив завдання в цьому плані представникам територіальних органів у 2016 році: тісно працювати з учасниками АТО та їх родинами у співпраці з центрами допомоги учасникам АТО, взаємодіяти з громадськими об’єднаннями, громадськістю.

image-VSHДалі слово надано першому заступнику Міністра соціальної політики Василю Шевченку, який поінформував присутніх про основні інструменти, які є в системі Мінсоцполітики, для ефективного вирішення питань соціального захисту, нові напрямки щодо реалізації деяких програм, навів приклади успішної діяльності прозорих офісів на місцевому рівні, а також відповів на запитання керівників територіальних органів.

Перед учасниками виступили й інші посадовці. Директор департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Ігор Мальцев зупинився на питаннях взаємодії з всеукраїнськими громадськими організаціями.

Наприкінці засідання Голова Служби підбив підсумки колегії, члени колегії підтримали проект рішення.

У другій частині засідання з представниками Секторів Служби спілкувалися керівники структурних підрозділів, які роз’яснили деякі проблемні питання, надали консультації, вислухали пропозиції від регіональних представників.