Відбулось засідання колегії Служби

Дата: 15.12.2017 Переглядів: 342

14 грудня відбулось засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Участь у засіданні взяли: члени колегії, керівники структурних підрозділів Служби, представники територіальних підрозділів Служби.

Відкрив засідання перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев. Засідання розпочалося приємною подією – очільник відомства вручив почесні нагороди представникам територіальних органів, які брали безпосередню участь у захисті незалежності України на Сході держави. Відзнаку та грамоту Президента України “За участь в антитерористичній операції” отримали головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору (Полтавська область) Олександр Алієв, головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу (Запорізька область) Тімур Книш, головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу (Львівська область) Володимир Шамрай, завідувач Центрального міжрегіонального сектору (Житомирська область) Валерій Логінов. Також Подяками Служби за успіхи у роботі були відмічені керівники і представники територіальних підрозділів.

Далі Ігор Мальцев оголосив порядок денний і запросив керівників та представників центрального апарату Служби поінформувати членів колегії про стан реалізації окремих завдань та виконання державних програм державним органом  у 2017 році.

Були заслухані питання про роботу міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера і деяких інших категорій осіб, про стан забезпечення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, про стан виконання антикорупційного законодавства в  державному органі, про інформаційну діяльність та інші.

Члени колегії  обговорили результати доповідей і визнали в цілому задовільною роботу з питань, що розглядались. Резюмуючи виступи колег, Ігор Мальцев підкреслив важливість чіткого виконання норм законодавства, виказав впевненість в подальшій активній роботі територіальних органів та їх  плідній співпраці з органами влади на місцях, громадськими об’єднаннями щодо всебічної допомоги учасникам АТО, членам сімей загиблих.

Після закінчення засідання керівники структурних підрозділів центрального апарату поспілкувалися з представниками центрів, роз’яснили проблемні питання, що виникають в ході роботи, обмінялись досвідом, надали консультації та вислухали пропозиції.